Vlaams Kampioenschap Jeugd - Indoor

Onze jeugd nam zondag 3 februari deel aan het Vlaams Jeugdkampioenschap Indoor.

Bij de Compound Dames Pupillen werd onze jongste deelneemster Jasmine Jacobs derde en nam dus de bronzen medaille mee naar huis!

Onze Recurve Dames Pupillen, Jolien Trouw en Kato Beyers, waren iets minder succesvol maar hebben na hun eerste deelname heel wat ervaring in hun rugzakje kunnen laden.

Jonas Jacobs was de enige Recurve Heren Pupil in ons team. Hij werd na een sterke wedstrijd in de kwartfinal uitgeschakeld.

De grootste vertegenwoordiging hadden we bij de Compound Heren Benjamins, waar Cedric Adriaenssens, Elias Trouw en Kobe Beyers onder mekaar uitvochten wie de bronzen medaille mee naar huis mocht nemen. Uiteindelijk heeft Kobe het pleit voor zich beslecht.

Last but not least heeft onze enige houtschutter, Tobias Oostvogels, een verdienstelijke performance neergezet tussen de Recurve Heren Cadetten. Hij heeft, ondanks of mede door het feit dat hij pas vier maanden bezig is, respect afgedwongen bij zowel zijn concurrenten als hun coaches. Tobias verliet de wedstrijd met opgeheven hoofd na de 16de finale.

Heel XAT is trots op onze jeugd! De coaches hebben heel wat informatie weten te vergaren. Samen met de ervaringen die de schutters hebben opgedaan, zullen zij eraan werken om hen tegen volgend jaar nog sterker voor de dag te laten komen.